+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Reklamace a vrácení zboží

Vyřízení reklamace zboží

  • Žádost o reklamaci včetně jejího důvodu nám pošlete emailem info@galamodino.cz nebo zavolejte na +420 773 677 076. Nezapomeňte uvést číslo své objednávky. Pro urychlení reklamace připojte prosím fotografii reklamovaného zboží a kopii dokladu o koupi (faktury).     

 

  • Po prokázání vady Vám bude zaslán e-mailem štítek pro označení balíku. Do balíku přiložte vyplněný Reklamační list (pdf)

 

  • Nakonec na balík nalepte samolepící štítek, který jste od nás obdrželi a odevzdejte na kterékoli pobočce Zásilkovny. Zboží nezasílejte na dobírku. Využijte prosím přepravce uvedeného na samolepícím štítku. Více o podmínkách odstoupení od kupní smlouvy čtěte v obchodních podmínkách.

 

                                                                       

 Vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy)

  • Žádost o vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů nám sdělte e-mailem nebo telefonicky. Nezapomeňte uvést číslo své objednávky. 

 

  • Zboží lze vrátit pouze neporušené, čisté a v originálním obalu, může být vyzkoušené. Do balíku přiložte vyplněné Odstoupení od kupní smlouvy.

 

  • Zboží nezasílejte na dobírku. Finanční částka Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů. Do formuláře Odstoupení od kupní smlouvy nezapomeňte uvést číslo účtu pro vrácení finančních prostředků. 

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám.

Jméno:
E-mail:
Text:
ANTISPAM: 5 + 9 =Abyste u Galamodino nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací, včetně informací o jejich odstranění naleznete zde

Souhlasím