+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Svatební den

Doplňky pro Váš svatební den

Svatební den je jeden z nejdůležitějších dnů v životě člověka. Je to velká oslava lásky a vzájemného souznění dvou lidí. Jde o výjimečný den, proto je dobré klást velký důraz na každý detail a být dokonale sladěni. 

 

V tento slavnostní den je zpravidla všechna pozornost a usílí směřováno k nevěstě, ale nesmíme zapomenout, že i ženich by měl vypadat vijímečně. Snad neurazíme žádného muže, když řekneme, že muži jsou v tomto směru trošku jiní než ženy. Kdežto žena má většinou jasno již od narození, co si oblékne na svatbu, muž tápe a ladí (pochopitelně s pomocí ženy) na poslední chvíli. 

V tomto článku se Vám budeme snažit přiblížit trendy v oblékání ve svatební den a pomoci Vám tak s orientací ve světe svatební módy.

 

Volba kravaty

Nevěsta a ženich tvoří pár, a proto by měli být i barevně sladění. Kravatu můžete volit dle barvy šatů, nebo podle nevěstiných doplňků, jako jsou květiny, ozdoby do vlasů apodobně.  

Pokud nevěsta zvolí svatební šaty s dekorativním vzorem nebo krajkou, můžete vybrat kravatu v barvě svatebních šatů se stejným vzorem nebo vyšíváním. Docílíte tak dokonalého sladění se šaty nevěsty. Výběr kravaty podle vzoru není pravidlem. Je to pouze další možnost, jak docílit jedinečného vzhledu svatebního páru. Podívejte se, jak vypadají moderní svatební kravaty pro ženicha. 

Nedělejte chyby

Nesnažte se ženicha ladit do barev svatební výzdoby. To je špatně. Ženich by měl být sladěn s nevěstou a ne barevně ladil s ubrousky. Proto stejně důležité poznat nevěstu na první pohled, tak stejně důležité je, odlišit ženicha od stavebních hostů a svědků. 

Při výběru svatební kravaty se také vyvarujte vzorům s diagonálními pruhy. Tento typ kravat je určený spíše do zaměstnání. Pokud byste si takovou kravatu na svatbu vybrali, mohli byste na okolí působit dojmem, že jste si jen odskočili z práce. Nevěsta si ve svůj svatební den taky přece nevezme běžné oblečení.

 

 

 

Abyste u Galamodino nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací, včetně informací o jejich odstranění naleznete zde

Souhlasím