+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Taneční sezóna

S podzimem přichází období společenských událostí a plesů. Období smokingů, frakových košil a motýlků. 

Každý mladý muž chce v tanečních zaujmout nejen svým chováním, ale i oblečením. Jeho cílem je, aby upoutal pozornost nejedné ženy. 

Jaké oblečení zvolit 

Pro tuto příležitost volíme tmavý oblek, nejlépe černý. Pod sako vždy patří klasická nebo fraková košile s dlouhým rukávem. Správnou délku rukávu košile poznáte tak, že rozepnete manžety a volně svěsíte ruce. Okraj manžety by měl sahat až k prvnímu kloubu palce. Manžeta košile musí vždy koukat z rukávu saka, ideálně 1-2 cm. Nejvhodnější barva košile pro tyto společenské události je bílá. 

Pod nohavice kalhot patří pouze tmavé ponožky, které by měly být dostatečně dlouhé. V případě, že se posadíte a vyhrnou se Vám nohavice, měly by ponožky zakrývat obnaženou nohu.

 

Zapomeňte na košili s rozhalenkou nebo na rozepnuté knoflíčky u krku. Všechny knoflíčky košile musí být zapnuté, ani rozvázaný motýlek do tanečních nepatří.

Vhodné doplňky

Pro plesovou sezónu a tedy i k frakové košili je pánský motýlek nejvhodnějším doplňkem. Společenský motýlek můžete vybírat z klasických již předvázaných motýlků nebo motýlků vázacích. Dojem uděláte, pokud se rozhodnete pořídit si motýlka vázacího, protože správně uvázat motýlka umí pouze pravý gentleman. Do náprsní kapsy saka doporučujeme kapesníček jako slušivý doplněk.

 

Doplňky je vhodné barevně sladit s šaty Vaší partnerky.

 

 

 

Abyste u Galamodino nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací, včetně informací o jejich odstranění naleznete zde

Souhlasím

X