+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Galamodino.cz

Důraz na detail

Šaty dělají člověka, to je pravda odvěká ! Společenské oblečení musí být co nejlépe sladěno a působit vždy klidným a seriózním dojmem. Správné oblečení vhodné pro danou příležitost určuje styl a osobnost člověka. Správný výběr a barevná kombinace Vám může poskytnout rozhodující výhodu oproti konkurentům při volbě povolání nebo při vedení obchodních jednání. Proto je důležité klást vždy důraz na každý detail při výběru vhodného oděvu. 

Pohodlný a bezpečný nákup na internetu

Náš e-shop jsme navrhli tak, aby Váš nákup byl příjemný zážitek, a stále pracujeme na jeho vylepšování. Proto jsme rádi za každou Vaši připomínku a názor.

Proč nakupovat v našem e-shopu:

  • Stovky košil, kravat a a dalších doplňků v nabídce
  • 1.800 produktů skladem (objednávky ihned expedujeme)
  • Veškeré zboží je se zárukou
  • Nakupování s námi je bezpečné (SSL certifikát)
  • E-shop ověřený zákazníky
     

Naši zákazníci jsou s námi spokojeni a také se na nás spoléhají. Staňte se našimi zákazníky a vyberte si například z nové kolekce pánských košil a kravat. Naši nabídku neustále rozšiřujeme. 

O nás

Náš internetový obchod působí na českém trhu od roku 2008. Od té doby jsme získali mnoho zákazníků, kteří se mohou spolehnout na naše služby. V současné době jsme rozšířili prodej na území Slovenska, Německa, Rakouska a Maďarska.

 

Jsme přesvědčeni, že úspěch je založen na důvěře a spokojenosti zákazníků. To je důvod, proč klademe velký důraz na profesionalitu a zdvořilost v kontaktu se zákazníky. Trvalá spokojenost našich zákazníků je mnohem důležitější než rychlý zisk.

 

Přejeme Vám šťastné nakupování v našem internetovém obchodě!

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám.

Jméno:
E-mail:
Text:
3 + 7 =Abyste u Galamodino nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací, včetně informací o jejich odstranění naleznete zde

Souhlasím

X