+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Pánské šle roku 2018

 

Pro letošní rok 2018 byste měli mít ve skříni pár šlí v jedné z aktuálních módních barev. Přemýšlejte o žluté, červené, světle modré, lila nebo tmavě fialové. Samozřejmě, černá, bílá a béžová se stále nosí. Vidíte, že si letos vybere každý. Pokud chcete sledovat trendy nového roku, v roce 2018 byste si měli opatřit nějaké zvláštní šle a samozřejmě je také nosit. Veselé a výrazné barvy jako červená a žlutá jsou v tomto roce obzvlášť oblíbené. Proto máme v našem sortimentu všechny tyto letos žádané barvy. Ale i jemné barvy jako světle modrá a růžová si našly svoje místo v naší široké kolekci šlí roku 2018.

Uchycení šlí ke kalhotám 

Šle s koženými úchytkami nebo na kovové klipy

Klasické šle s koženými úchytkami, které jsou již léta populární, letos nebudou upevněny jen pomocí knoflíčků, ale i klipy na pásek kalhot. Jednoduché a rychlé! Máte tedy na výběr, kterou variantu nosit pro kterou příležitost. 

 

Šle a jejich tvar

Šle ve tvaru X nebo tvaru Y

Také pokud jde o tvar, máte možnost výběru šlí ve tvaru X nebo Y. Šle ve tvaru Y jsou vybaveny dvěma předními popruhy a zadním popruhem. Šle tvaru X mají 2 popruhy vpředu i vzadu. Popruhy jsou překříženy na zádech.

 

Samozřejmě můžete vzít trendy roku 2018 jako příklad. Uvádíme pro Vás další tipy, jak kombinovat šle s jinými oděvy.

 

Základní pravidlo: šle vždy nosíme samostatně bez opasku! Šle mají stejnou funkci.

 

Další tip: doporučujeme zvolit si klidnější kombinaci. Například tmavomodrý oblek, bílou košili a světle modré šle. Nebo tenké, černé šle a džíny, kombinované s tričkem s výstřihem do V nebo jednobarevnou košilí SLIM.

 

Pokud se rozhodnete pro šle se vzorem, buďte opatrní. Pokud nosíte košile, které mají podobný vzor, pak zvolte raději univerzální, jednobarevnou košili. 

 

Abyste u Galamodino nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací, včetně informací o jejich odstranění naleznete zde

Souhlasím

X